خرید گردو

فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه

خرید گردو
گردو یکی از مغزهای بسیار پرخاصیت و محبوبی است که مصرف آن به شکل های مختلفی در بین مردم رواج دارد. از گردو هم به صورت خام و به عنوان یکی از مغزهای آجیل و هم در غذاهای مختلفی استفاده می شود. چه به صورت خام و تنها گردو را بخورید و از آن در غذاهایی مانند فسنجان استفاده کنید، می توانید از خواص فوق العاده آن بهره ببرید.

امروزه گردو را در کشورهای زیادی نظیر چین و آمریکا می توان یافت اما به گفته بسیاری منابع، مبدأ اصلی درخت گردو کشور ایران است. رشته کوه های زاگرس، از جمله اصلی ترین منابع تولید و برداشت گردو در کشور هستند. بهترین گردوهای ایران در باغات همین منطقه به دست می آیند. در فروشگاه اینترنتی مازولند شما می توانید مرغوب ترین گردوها را خریداری کنید.
خرید گردو مرغوب
گردو از دیرباز تاکنون پای ثابت سفره های صبحانه ایرانی و حتی دستورهای غذایی بسیاری بوده است. این مغز خوراکی، به عنوان یک منبع غنی از مواد معدنی و ویتامین شناخته شده و از خواص بالای آن برای منظورهای متفاوتی استفاده می شود.

دو ماده اصلی که به شدت برای بدن مفید بوده و گردو را به عنوان منبع غنی آن می شناسیم، آنتی اکسیدان و امگا 3 است که روی سلامت کلی انسان تاثیر دارد. همان طور که گفتیم، گردو خواص زیادی برای بدن انسان دارد. تاثیر در سلامت قلب، کاهش کلسترول بد، مبارزه با سرطان، تقویت سیستم ایمنی بدن و …، همگی از خواص گردو هستند.

مسئله مهمی که باید در خرید گردو به آن توجه کرد، انواع مختلف آن است. درخت گردو انواع مختلفی داشته و می تواند بسیار بی کیفیت یا باکیفیت باشد. در زمانی که گردو را خریداری می کنید، به شکل ظاهری کلی آن ها باید توجه کرد که تفاوت زیادی با هم نداشته باشند.

هرچه گردوها یک دست تر باشد، احتمالاً از یک نوع بوده و کیفیت و قیمت بالاتری هم خواهند داشت. همچنین می توانید گردو را به شکل مغز (بدون پوست) نیز خریداری کنید. گردوی کردستان، در تمام کشور به دلیل کیفیت بالا شناخته شده و شما می توانید بهترین نوع گردوی این منطقه را از فروشگاه مازولند خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر ...