عسل شناسنامه‌دار باید بخریم یا نه؟ 3 دلیل مهم!

عسل

عسل شناسنامه‌دار

عسل شناسنامه‌دار  چیست و چرا باید با آن را بخریم این سوال مهمی است که باید پاسخ آن را بدانیم.از دیرباز خرید و مصرف عسل طبیعی برای همگان مهم بوده همین باعث شده که افراد به دنبال راه‌های برای تشخیص عسل طبیعی و تقلبی باشند. داشتن خواص بی‌نظیر این ماده باارزش و بالا بودن قیمت آن باعث شده که بعضی از فروشندگان با اضافه‌کردن آب، شکر و… از کیفیت آن کاسته‌اند.

خواص بی‌شمار این ماده باارزش به‌سلامت جسم و حتی روح ما کمک شایانی می‌کند و اکثر افرادی که به‌سلامتی خود اهمیت فراوانی می‌دهند.به همین خاطر عسل شناسنامه‌دار اهمیت بالایی برخوردار است.

در طول روز حتماً عسل مصرف می‌کنند حتی افراد برای داشتن پوستی شاداب و زیبا از آن به‌صورت ماسک استفاده می‌کنند. حال اگر هنگام خرید عسل از اصل بودن آن مطمئن نباشیم می‌تواند نتیجه معکوس به بار بیاورد و گاهی سلامت ما را به خطر اندازد به‌خصوص برای افراد که دچار بیماری دیابت هستند مصرف عسل‌های که افزودنی‌های همچون شکر دارد بسیار خطرناک است.

به همین جهت ما در این مقاله وبلاگ مازولند قصد داریم در مورد عسل شناسنامه‌دار که اصل بودن عسل را تضمین می‌کند بیشتر صحبت کنیم.

عسل شناسنامه دار

عسل شناسنامه‌دار چیست؟

این روزها شناسنامه‌دار بودن عسل به یکی از مزیت‌ها مهم برای خریداران تبدیل شده و افرادی که قصد خرید عسل طبیعی را دارند حتماً در زمان خرید به این نکته دقت می‌کنند درحالی‌که قبلاً افراد بیشتر میزان ساکارز آن را در نظر می‌گرفتند.

فروشندگان و تولیدکنندگان ماهر برای اثبات اصل و با‌کیفیت بودن عسل خود در زمان فروش شناسنامه آن را به خریدار تحویل می‌دهند در این برگ کاغذ یا همان شناسنامه اطلاعاتی همچون درجه کیفی عسل، اطلاعات عرضه‌کننده، رنگ و بو و مزه، رطوبت، قند احیا، ساکارز، خاکستر عسل، Ph عسل و مشخصات جهت تماس با زنبوردار را شامل می‌شود. اطلاعات موجود به خریدار کمک می‌کند تا بداند که عسل از چه مکانی و توسط چه کسی تهیه شده و همچنین راه‌های برای تشخیص عسل تقلبی و اصل در این برگه نوشته شده.

به دلیل آزمایشی که توسط افراد متخصص و در آزمایشگاه‌های مجهز قبل از بسته‌بندی و اینکه به دست مصرف‌کننده برسد صورت می‌گیرد افراد با اطمینان خاطر می‌توانند از خرید عسل طبیعی و ارگانیک که بتواند سلامت آنها را تضمین کند آن را مصرف کنند.

عسل ارگانیک چه مزایای برای ما دارد؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که عسل ارگانیک به‌سلامت شما کمک می‌کند و خاصیت درمانی دارد در واقع عسل ارگانیک به عسلی گفته می‌شود که از ابتدایی‌ترین مراحل تولید آن هیچ نوع مواد شیمیایی در آن به کار برده نشده حتی در زمان هرگونه آفت و بیماری هم از مواد شیمیایی استفاده نشده و با رعایت تمامی نکات بهداشتی همچون رعایت استاندارد درشان و موم و نگهداری آن در ظروف مناسب به دست مصرف‌کننده رسیده.

سخن آنهایی

همیشه و در هرجایی می‌توان افراد سودجو و منفعت‌طلب را پیدا کرد که برای به‌دست‌آوردن سود بیشتر هر کاری می‌کنند فروش عسل هم از این قضیه مستثنا نیست و افراد برای اینکه سود بیشتری به دست آورند حتی سلامت افراد را به خطر می‌اندازند به همین دلیل مردم به دنبال راهی برای تشخیص عسل طبیعی هستند تا بتواند با خیال راحت و بدون نگرانی آن را مصرف کنند. در واقع راه‌های خانگی برای تشخیص خیلی کم هستند و نمی‌توان با اطمینان گفت،

برای همین شناسنامه که همراه عسل وجود دارد تضمینی است برای خریدار و همچنین خریدار با اطلاعاتی که در این برگه وجود دارد می‌تواند انتخاب کند که کدام یک از انواع عسل را بخرد. امروزه در میان مردم عسل شناسنامه‌دار از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است و بیشتر در زمان خرید به این نکته دقت می‌کنند در این میان فروشنده‌ای موفق است که بتواند نیاز مصرف‌کننده را برطرف کند. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد.برای خرید عسل شناسنامه دار می توانید از فروشگاه مازولند اقدام به خرید عسل طبیعی کنید.

dmyasemi dmyasemi12
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *