خرید فرآورده عسل

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید فرآورده زنبور عسل

بیشتر ما تنها عسل را به عنوان یک فرآورده از زنبورهای عسل می شناسیم. عسل طبیعی، یکی از رایج ترین و محبوب ترین فرآورده های زنبور است اما تنها ماده ای نیست که بتوانیم از زنبور گرفته و استفاده کنیم. فرآورده های زنبور عسل، شامل طیف گسترده ای از مواد است که هر کدام فواید و کاربردهای خاص خود را دارند.

عسل، ژل رویال، گرده گل، موم، زهر زنبور عسل و بره موم، همگی فرآورده های زنبور عسل هستند که می توان برای مصارف گوناگون از آن ها استفاده کرد. در مازولند، علاوه بر امکان خرید عسل طبیعی دامنه های زاگرس، می توانید فرآورده های طبیعی زنبور عسل را نیز خریداری کنید.

فرآورده های طبیعی زنبور عسل و خواص آن

علاوه بر عسل، زنبورهای عسل فرآورده های دیگری نیز دارند تا چند سال پیش، کمتر کسی به موارد مصرف آن ها پی برده بود. خواص خارق العاده عسل بر کسی پوشیده نیست و همگی شاهد استفاده آن در مصارف گوناگون پزشکی، زیبایی، خوراکی و … هستیم.

عسلی که به طور طبیعی تولید می شود، می تواند برای انواع بیماری های دستگاه گوارش و روده، بیماری های قلبی، مشکلات اعصاب، درمان زخم و سوختگی، بیماری های مربوط به دهان و دندان، عارضه های پوستی و …استفاده شده و خواص فوق العاده ای داشته باشد.

از عجایب این شهد شیرین طبیعی، این است که با وجود شیرین بودن آن حتی می تواند در درمان بیماری دیابت نیز مورد استفاده قرار گیرد. سایر فرآورده های زنبور عسل نیز به همین صورت هستند.

به عنوان مثال، گرده گلی که توسط زنبورهای عسل جمع آوری شده و سپس طی مراحلی برای مصرف انسان آماده می شود، خواص بسیار زیادی دارد. از گرده گل به عنوان یک غذای کامل و منبع سرشار پروتئین یاد می کنند.

از بره موم نیز که از دیگر فرآورده های زنبور عسل است، برای درمان انواع عارضه های پوستی مثل زخم، سوختگی، تبخال و … استفاده می شود.

ژل رویال را شاید بتوان بعد از عسل به عنوان شناخته شده ترین فرآورده زنبورهای عسل دانست. مصرف این ژل که بیشتر برای تغذیه لاروها و زنبور ملکه تولید می شود، برای انسان نیز بسیار مفید بوده و خواص متعددی دارد.

مازولند، سعی کرده تا با جمع آوری این فرآورده های طبیعی از بهترین زنبورداری های مناطق زاگرس، امکان دسترسی و خرید آن ها را برای شما ساده تر کند. خرید گرده گل، بره موم، ژل رویال و … در فروشگاه اینترنتی مازولند برای شما امکان پذیر است.

اطلاعات بیشتر ...