خرید کشمش

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید کشمش

کشمش، یکی از انواع خشکباری است که به عنوان میان وعده، در غذاها، به عنوان شیرین کننده همراه چای، مخلوط با آجیل و … استفاده می شود. این محصول خوشمزه و شیرین که از انگور به دست می آید، بسیار پرخاصیت بوده و خود انواع مختلفی دارد. به طور کلی، کشمش را می توان به عنوان یک منبع تمام عیار آنتی اکسیدان و فیبر در نظر گرفت که تا حد زیادی از بروز سرطان و تقسیمات غیرمعمول سلولی جلوگیری می کند. همچنین با وجود شیرین بودن آن، تا حد زیادی در کنترل قند خون نیز موثر بوده و برای بیماری های گوارشی نیز مفید است. در مازولند می توانید بهترین انواع کشمش ها را خریداری کنید.

مصرف کشمش همچنین انرژی بدن را تامین کرده و بالا می برد، و استفاده از آن برای کسانی که احساس کرختی و سستی یا ضعف بدنی دارند، بسیار توصیه می شود. یکی از توصیه های پزشکی که در مورد کشمش بسیار شنیده می شود، مصرف آن برای جلوگیری از بروز آلزایمر در میانسالی است. گفته شده که خوردن تنها چند کشمش در روز، می تواند حافظه شما را تقویت کرده و از مشکلات فراموشی مصون کند. همچنین برای پوست بسیار مفید بوده و دارای ویتامین های گروه A و B است.

انواع مختلف کشمش

انواع مختلف کشمش را که از انگورهای مختلف و با روش های خشک کردن متفاوتی به دست می آید، می توان با نام های مختلفی در بازار پیدا کرد. کشمش را به سه دسته کلی آفتابی، انگوری و تیزابی تقسیم می کنند که به روش های مختلفی درست می شود. کشمش آفتابی، تنها با تابش مستقیم نور آفتاب به کشمش های کاملاً رسیده به دست می آید در دو نوع دیگر، از مواد دیگری برای درست کردن کشمش استفاده می شود. کشمش انگوری، با دود گوگرد خشک شده و به رنگ زرد تا قهوه ای روشن است. نوع تیزابی انگور را نیز به کمک محلول های قلیایی درست می کنند که آن هم در رنگ های زرد تا قهوه ای نسبتاً تیره موجود است.

هر کدام از انواع کشمش نیز به صورت دانه دار و بدون دانه موجود است که به به نوع انگور اولیه آن بستگی دارد. کشمش انگورهای باغات غرب کشور و خصوصاً مناطق زاگرس، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید انواع مختلف کشمش های این منطقه را از فروشگاه مازولند تهیه کرده و از طعم عالی و خواص بی نظیر آن بهره ببرید.

اطلاعات بیشتر ...