خرید عسل طبیعی

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

 • 150,000 تومان270,000 تومان

  خرید عسل قنقال هنگی بی | آزمایش شده و بسته بندی بهداشتی

 • 155,000 تومان290,000 تومان

  خرید عسل رس زده(شکرک زده)| قیمت،مشخصات و برگه اصالت محصول

 • 140,000 تومان275,000 تومان

  خرید عسل گون | قیمت، مشخصات و برگه آزمایش

 • 150,000 تومان295,000 تومان

  خرید عسل آویشن کردستان| قیمت، مشخصات و برگه آزمایش

خرید عسل

عسل طبیعی، سالیان درازی است که توسط انسان استفاده شده و کاربردهای فراوانی دارد. از دیرباز، انسان از عسل نه تنها برای مصارف خوراکی بلکه برای موارد دارویی، درمانی و … نیز استفاده کرده و فواید خارق العاده آن بر همگان آشکار است. اما خرید عسل طبیعی و 100% خالص، مسئله ای که در سالیان اخیر کمی سخت شده است. در واقع تشخیص عسل طبیعی از تقلبی بدون استفاده از برگه آزمایش امری سخت و غیر قابل اعتماد است.

زنبور عسل، باید برای تولید هر یک کیلوگرم عسل، شهد حدود 20 میلیون گل را نوشیده و با فرآوری آن، این عسل شیرین و خوشمزه را برای خود و برای استفاده انسان فراهم می کند. با این وجود، هرچه محیط زندگی زنبور از گیاهان و گل های بیشتر و بهتری، برخوردار باشد، عسل تولیدی نیز طعم بهتر و کیفیت بالاتری خواهد داشت. این یکی از بزرگ ترین دلایلی است که عسل رشته کوه زاگرس، تا این اندازه معروف بوده و مورد پسند مردم است.

خرید عسل طبیعی

یکی از بهترین روش هایی که بتوانید از اصل بودن عسل خریداری شده مطمئن شوید، این است که آن را از فروشندگان معتبر تهیه کنید. مطمئن ترین راه عسل طبیعی از انواع غیر اصل آن، تنها آزمایش کردن عسل در آزمایشگاه های تخصصی تشخیص کیفیت و اصالت عسل است. عسل های موجود در فروشگاه مازولند، توسط بهترین دستگاه ها در آزمایشگاه های معتبر تشخیص اصل بودن عسل، تست شده و ما از طبیعی بودن آن ها مطمئن می شویم.

گرچه برخی افراد از روش های سنتی مثل تست به کمک کبریت و … به عنوان راهی برای تشخیص عسل باکیفیت نام می برند، اما این روش ها هیچ پایه و اساس علمی ندارند و نمی توان آن را معیار قرار داد. به همین خاطر توصیه می کنیم برای خرید عسل خالص حتما به برگه آزمایش توجه کنید.

قیمت عسل طبیعی

یکی از نکات مهم حین خرید عسل توجه به قیمت عسل یکی از دغدغه های مصرف کنندگان است. در قیمت عسل موارد مختلفی تاثیرگذار هستند مانند بسته بندی عسل،کیفیت عسل، میزان ساکارز و پرولین عسل، طعم عسل و شرایط تولید آن و… از عوامل دخیل در قیمت عسل هستند.

انواع عسل

عسل انواع مختلفی دارد و این طعم ها بسته به نوع ذائقه طرفداران خاص خود را دارد. طعم عسل ها بر اساس نوع گیاهی که در منطقه بوده به صورت کلی تعیین می شود. پرطرفدارترین طعم های بازار ایران شامل گون، آویشن، قنقال، شوید،گون-گز،بادام، عسل رس زده (عسل خامه ای) است که شما می توانید در مازولند اقدام به خرید عسل گون،؛ عسل قنقال، عسل آویشن و…کنید.

آزمایش عسل طبیعی

مهم ترین و واقعی ترین روش تشخیص کیفیت عسل استفاده از آزمایشگاه های تخصصی عسل است. داشتن برگه آزمایش می تواند نمادی از صداقت زنبوردار و روشی برای پاسخ به این سوال است که آیا عسل طبیعی است یا خیر و کیفیت عسل در چه وضعی است؟

مازولند تمامی عسل های موجود در سایت خود را در توسط آزمایشگاه های تخصصی آزمایش می کند.

ما در فروشگاه مازولند، امکان خرید اینترنتی عسل طبیعی دامنه های زاگرس را فراهم کرده ایم تا در مدت کوتاهی، بهترین و باکیفیت ترین عسل طبیعی را به شما تحویل دهیم.

عسل های موجود در مازولند دارای برگه آزمایش محصول و مورد تایید آزمایشگاه های تخصصی است و ضمانت کیفیت محصول را دارند. می توانید قبل از خرید محصول از مشاوره تخصصی تیم مازولند استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر ...